KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14886258
nr 1488 6258
Akvarell
Asien, Nomadby. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 5 september 2022
kl 20:21:59
100 kr
150 kr
200 kr